Привітали працівників соціальної сфери

 

4 листопада у великому залі засідань Богуславської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Це одне з найбільш шанованих професійних свят, адже відзначають його сьогодні працівники управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі, Богуславського районного центру зайнятості, Київського обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», Богуславського відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Україні, Миронівської виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

З вітальною

 

промовою до гостей свята звернулася голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька,

яка високо оцінила професію у цій нелегкій, але благородній сфері та подякувала працівникам соціальної сфери за їхній розум, талант і досвід, які вони спрямовують на служіння обраній справі задля добра людей. Щоденно по родинному піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації. За це щира подяка працівникам соціальної сфери.

Заступник голови Богуславської районної ради А.Л. Резніченко від імені голови районної ради та всього депутатського корпусу районної ради привітав присутніх з професійним святом, побажав міцного здоров’я, родинного затишку, миру, достатку та довгих сонячних років життя.

Після чого кращим із кращих вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Теплим був виступ начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.О. Даценка та директора Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування Р.П. Олійник, які дякували колегам за професіоналізм, чуйність душі і нелегку працю та побажали всім доброго здоров’я, щастя, миру й Божої благодаті на рідній землі.

Творчі колективи Богуславського району подарували гостям свята чудовий святковий концерт.


За матеріалами райдержадміністарції

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60