У прокуратурі

Провальні «гастролі» злодія.
Коли 31-річний громадянин Грузії Б. складав свій план крадіжки, то не гадав, що він із тріском провалиться в Богуславі та ще й відправить його на лаву підсудних.
У той злощасний для крадія день спочатку все йшло за планом: приїхавши на «Мерседесі» до Богуслава, обачливо зупинив машину за 50 метрів до будинку. Переконавшись, що господарів квартири немає вдома, пошкодив із допомогою слюсарного інструменту замок вхідних дверей та проник у житло. І тоді ж заходився ретельно шукати матеріальні цінності, які таки знайшов, чим спричинив шкоду потерпілому на загальну суму 10 тисяч гривень. Але радість від отриманої наживи його зігрівала недовго: біля під'їзду цього ж будинку його зупинили працівники поліції, які зацікавились його особою та запропонували проїхати до відділення поліції.
Виявилося, що біографія «гастролера» була заплямована вже в 25 років — був позбавлений волі за крадіжку. Проте після відбуття покарання знову вчинив кримінальний злочин за ч. 3 ст. 185 КК (крадіжка) і перебував у розшуку, як зниклий від органів досудового розслідування.
Все це було встановлено в ході судового розгляду. Крім того, виявлено ще й наявність паспорту на інше прізвище (своєї матері), який зробив очевидно для того, щоб приховати від правосуддя свої «подвиги».
У ході судового розгляду завдяки принциповій позиції прокуратури вину злочинця було доведено повністю та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
В. Сєдов, прокурор прокурор Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60