Вівторок, 10 жовтня 2017 11:59

Підсумки поіменного відкритого голосування двадцятої сесії Богуславської районної ради

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ двадцятої  Богуславської районної ради сьомого скликання

10 жовтня 2017 року

1.Про внесення змін та доповнень до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Богуславському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішення районної ради 21.07.2017 № 243 - 18 –VІІ

Доповідає: Данілова Світлана Станіславівна -  заступник начальника – начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення

2.Про затвердження Програми соціальної підтримки діяльності громадського організації «Об'єднання інвалідів Чорнобиля Богуславського району» на 2017 -2022 роки

Доповідає:  Салата Олександр Петрович - заступник голови райдержадміністрації

3.Про затвердження Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Богуславського району на 2017-2018 роки.

Доповідає: Джемесюк Андрій Володимирович – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації

4.Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами у Богуславському районі на 2017-2020 роки

Доповідає: Джемесюк Андрій Володимирович – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації

5.Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки на території Богуславського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.07.2017 № 241-18-УІІ

Доповідає: Джемесюк Андрій Володимирович – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації

6.Про затвердження Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Богуславському районі на 2017-2020 роки

Доповідає: Лінська Ольга Володимирівна – начальник відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації райдержадміністрації

 

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

дев’ятнадцятої позачергової   Богуславської районної ради

сьомого скликання

28 вересня 2017 року

 

1.Про затвердження Програми підтримки діяльності Богуславської районної виборчої комісії під час підготовки та проведення перших виборів депутатів міської, сільських рад об’єднаних територіальних громад і відповідного міського, сільських голів на 2017 -2020 роки

Доповідає:Салата Олександр Петрович- заступник голови райдержадміністрації

 2. Про внесення доповнень до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей – мешканців Богуславського району та надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в зоні АТО на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.01.2017 №  178  - 14 -VІІ

Доповідає: Лінська Ольга Володимирівна –начальник відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 № 161-12-УІІ «Про  районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

Доповідає: Крюк Л.П. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

П'ятниця, 15 вересня 2017 05:43

Кагарлицка місцева прокуратура інформує

Необережне вбивство.

За належного процесуального керівництва Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури завершився судовий розгляд кримінального провадження відносно гр. С. за обвинуваченням його у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України, тобто вбивства через необережність.

Так, в ході судового розгляду встановлено, що гр. С., який перебував у стані алкогольного сп'яніння, разом з гр. Ш. приїхали у гості до сестри останнього.

В подальшому гр. Ш. запропонував гр. С. поїхати додому на автомобілі останнього, на що він погодився. В цей час у них виникла суперечка про те, хто буде їхати за кермом, оскільки гр. С. перебував у стані алкогольного сп'яніння та гр. Ш. відштовхнув гр. С. від автомобіля, але він знову пішов до автомобіля. Гр. Ш. продовжуючи протидію гр. С. наніс йому удар кулаком, на що останній, не бажаючи спричинити тяжких наслідків, зокрема смерті потерпілого, діючи спонтанно наніс гр. Ш. удар в обличчя. Внаслідок цього удару останній впав, при цьому вдарився задньою частиною голови об тверду пласку поверхню землі.

Гр. Ш. отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми; крововилив під тверду оболонку головного мозку; крововиливів під м'яку мозкову оболонку головного мозку та крововиливів в речовину головного мозку.

Цього ж дня, потерпілий був доставлений до Богуславської ЦРЛ, де помер, не приходячи до свідомості.

Гр. С. під час судового розгляду свою вину визнав повністю та щиро розкаявся та добровільно відшкодував матеріальну та частково моральну шкоду.

Нещодавно у даній справі була поставлена крапка. Суд, враховуючи ступінь тяжкості кримінального правопорушення, вік обвинуваченого та дані, які його характеризують, надав гр. С. шанс та призначив покарання з іспитовим строком 2 роки.

В. Ковальський, начальник Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.

П'ятниця, 01 вересня 2017 12:10

Кагарлицка місцева прокуратура інформує

 

Залишив у небезпеці 4 людей.

               Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження за обвинуваченням гр. К. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 286 КК України та ч. 1 ст. 135 КК України.

               Під час досудового розслідування було з’ясовано, що гр. К., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вирішив підвезти додому двох своїх приятелів, які вагалися, оскільки бачили, що останній перебуває «на-підпитку». Однак погодилися на його пропозицію і вирушили до свого місця проживання.

               Гр. К., керуючи транспортним засобом, а саме мотоциклом, не пройшовши повного курсу навчання за відповідними програмами та не отримавши в установленому порядку права на керування транспортними засобами відповідної категорії, не враховувавши обстановку на дорозі, проявивши неуважність під час керування вказаного транспортного засобу збив двох пішоходів, які внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Пасажири, які перебували у мотоциклі разом з гр. К. не зазначили тяжких ушкоджень.

               Розуміючи, що своїми протиправними діями гр. К. залишив у небезпеці чотирьох громадян, при чому одна з них неповнолітня, він залишив місце ДТП та направився додому, не повідомивши про це працівників поліції та медичної допомоги.

               Таким чином, не вживши вищевказаних заходів гр. К. своїми умисними протиправними діями, нехтуючи моральними та правовими нормами, які передбачають надання допомоги людям, що перебувають у небезпечному для життя стані, завідомо залишив без допомоги потерпілих, які знаходились на проїжджій частині дороги в нічний період часу в безлюдному місці, внаслідок отриманих при дорожньо-транспортній пригоді травм, які перебували без свідомості, покинув місце дорожньо-транспортної пригоди свідомо залишив при цьому потерпілих, в небезпечному для життя становищі, внаслідок їх перебування в іншому безпорадному стані.

               Наразі кримінальне провадження перебуває на розгляді у суді, встановлюються всі обставини вчинення кримінального правопорушення.

 

Р.Володько, прокурор Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.

Четвер, 31 серпня 2017 12:15

День знань

 

 

 

Сьогодні 1 вересня – День Знань!


            Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.
         Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!
Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!  Щасти Вам!

 

      З повагою –

      Голова Богуславської районної ради                                              В.М.Замирайло

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Положення про оренду комунального майна, Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та  Типового договору оренди комунального майна територіальної громади населених пунктів Ісайківської  сільської ради.

Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майназ метою приведення у відповідність до чинного законодавства порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади населених пунктів Ісайківської сільської ради, сесія сільської ради -

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити Положення про оренду комунального майна територіальної громади населених пунктів Ісайківської сільської ради згідно Додатку 1.

2.      Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади населених пунктів Ісайківської сільської ради згідно Додатку 2.

3.      Затвердити Типовий договір оренди комунального майна територіальної громади населених пунктів Ісайківської сільської ради згідно Додатку 3.

4.      Головному бухгалтеру Сиволап М. М. та бюджетній комісії розробити проект Методики розрахунку плати за оренду майна, що перебуває у власності територіальної громади населених пунктів Ісайківської сільської ради до наступної чергової сесії.

5.      Дане рішення набирає чинності з дня його опублікування на офіційному сайті Богуславської районної ради.

6.      Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету та фінансів, соціально- економічного  та культурного розвитку, охорони здоров»я, навколишнього середовища, освіти, культури, молоді та спорту.

Сільський голова                                                                                                         П. В. Кушка

С. Ісайки

23 червня 2017 року

№ 112-17-УІІ

На виконання листа Київської обласної ради від  26.07.2017 № 1616/04-01 про проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ПрАТ «Київобленерго» на 2018 рік виконавчий апарат Богуславської районної ради надсилає вам до відома та відповідного реагування копію листа ПрАТ «Київобленерго» від 20.07. 2017  № 05/310-5641.

Пропозиції та зауваження у письмовому та/або електронному вигляді слід надсилати до 21 серпня 20-17 року на адресу: 04136, м. Київ, вул. Стеценка, 1; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Виконавчий апарат районної ради

Четвер, 27 липня 2017 05:41

Протокол засідання 18 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

 

ПРОТОКОЛ № 18

вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

 

м. Богуслав                                                               21 липня  2017 року

10.00 год.

Зал засідань адмінприміщення районної ради

ЗАГАЛЬНИЙ СКЛАД РАДИ :  34 депутати

ПРИСУТНІ:  -  22 депутати  (список додається)

ЗАПРОШЕНІ: голови сільських рад, керівники бюджетних установ, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, правоохоронні органи та засоби масової інформації (список додається).  

ГОЛОВУЮЧИЙ:     Замирайло В.М. – голова районної ради  

ГОЛОВУЮЧИЙ:

            Із 32 запрошених депутатів на  вісімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання прибуло 22.

          Є всі підстави розпочати роботу сесії. Засідання вісімнадцятої сесії районної ради оголошую відкритим. (Звучить гімн)

     Питання порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради були погоджені Президією, за десять днів до пленарного  засідання опубліковані на сайті Богуславської районної ради, районній газеті «Вісті Богуславщини», розглянуті постійними комісіями районної ради.

Дозвольте зробити оголошення перед тим, як перейти до розгляду та затвердження питань порядку денного сесії.

У міжсесійний період відмітили день народження депутати районної ради:

- Максимчук Олександр Володимирович (11 червня)

- Резніченко Анатолій Леонідович (16 червня)

- Лисенко Олександр Дмитрович (21 червня)

- Гавриленко Петро Миколайович ( 27 червня)

 

сільські голови:

 

-         Зорич Борис Григорович  – (06 липня) Киданівський сільський голова

-         Олійник Тамара Володимирівна -(15 липня) Михайлівський сільський голова

 

Від імені всього депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження та найкращі побажання щастя, здоров’я, злагоди, мудрості, виваженості.

 

 

 

 

Головуючий запропонував депутатам районної ради до порядку денного включити наступні питання:

 

1.Про підтримку звернення депутата Богуславської районної ради Київської області від політичної партії «Солідарність» Хоменка В.М.  до Міністерства екології та природних ресурсів України, голови Київської обласної державної адміністрації, голови Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, голови Корсунь-Шевченківської районної ради, голови Стеблівської територіальної громади щодо проблем Дибинецького, Богуславського, Корсунь-Шевченківського та Стеблівського водосховищ

2. Про підтримку звернення депутатів Київської обласної ради УІІ скликання щодо повернення газових мереж територіальним громадам Київської області

3. Про результати діяльності Богуславського відділу Кагарлицької  місцевої прокуратури  за 6 місяців  2017  року на території Богуславського району

 

4. Про затвердження районної Програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней та інших протиепізоотичних заходів боротьби з хворобами тварин в Богуславському районі на 2017- 2021 роки

5. Про внесення змін до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Богуславського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішення районної ради від 23.05. 2017 № 220    - 16 –VIІ

6. Про затвердження Програми  модернізації систем теплопостачання КП «Богуславтепловодопостачання» на 2017 -2020 роки

7. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2017 рік.

8.  Про затвердження Програми розвитку системи освіти Богуславського району Київської області на 2017-2020 роки

9. Про затвердження районної Програми забезпечення реалізації Богуславською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2017 рік

10. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки на території Богуславського району на 2017-2020 роки

11. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією Богуславського району на 2017-2020 роки

12. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Богуславському районі на 2017-2020 роки

13.Звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя  2017 року.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 № 161-12-УІІ «Про  районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

15. Про реорганізацію Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Богуславської районної ради Київської області та затвердження Статуту Богуславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» Богуславської районної ради Київської області

16.Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Богуславській районній раді

17. Про надання дозволу відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації на передачу частини приміщення  на баланс КП «Богуславське районне торгівельне підприємство»

18. Про надання  дозволу КП «Богуславське районне торгівельне підприємство» на передачу в оренду частини приміщення Богуславському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

19. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Богуславське районне торгівельне підприємство»

20. Про погодження депутатами Богуславської районної ради переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Богуславського району, що включаються до цільових програм Київської обласної ради та передбачають їх фінансування з обласного бюджету

 

В порядку інформації:

-         Про результати роботи Богуславського бюро правової допомоги за 6 місяців 2017 року

-         Про результати розгляду депутатського звернення до Богуславської міської ради щодо  приведення до належного стану дорожнього покриття та маркування території  за адресою: м. Богуслав, площа Ярослава Мудрого

-         Про хід виконання звернення депутатів Богуславської районної ради сьомого скликання фракції Радикальної партії Олега Ляшка до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної ради,  Департаменту  охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації  щодо визначення Богуславської центральної районної лікарні Київської області лікарнею інтенсивного лікування першого рівня

-         Про хід виконання  звернення депутатів Богуславської районної ради Київської області до Київської обласної ради, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства фінансів України щодо збільшення субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на придбання препаратів інсуліну для лікування хворих на цукровий діабет

 

 

В кого будуть доповнення чи зміни до порядку денного?

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Чуприна О.А.

        У мене є запитання стосовно питання порядку денного «Про надання дозволу відділу освіти Богуславської райдержадміністрації на передачу спеціалізованому підприємству ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» на правах господарського відання модернізованого обладнання котелень Дибинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І –ІІІ ст.. – дитячий садок» Богуславської районної ради Київської області та Медвинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Богуславської районної ради Київської області  на опалювальний сезон 2017-2018 роки».

        Ми обговорювали його на засіданні Президії, і воно повинно було включене до порядку денного сесії.

 

Лисенко О.Д.

      Враховуючи те, що матеріали сесії попередньо були надані, питання обговорювались на засіданнях постійних комісій, ми з ними ознайомлені. З метою економії часу, у мене є пропозиція голосувати за питання порядку денного стосовно затвердження районних програм пакетом.

 

Головуючий:

         В зв’язку з тим, що дане питання потребує додаткового вивчення, було прийнято рішення розглянути його на наступній сесії районної ради. Крім того, строки виконання листа нам дозволяють це зробити.

         Стосовно затвердження районних програм, то я підтримую пропозицію Лисенка О.Д. Якщо не має заперечень, то при розгляді даних питань, пропоную повернутись до пропозиції та проголосувати за неї.

       Якщо не має зауважень чи пропозицій, прошу голосувати за порядок денний сесії.

 

ГОЛОСУВАЛИ:     За порядок денний сесії

«за» -21

«проти» -0

«утримався» -1

«не голосували»- 0

 

 

П'ятниця, 21 липня 2017 09:58

Підсумки відкритого поіменного голосування 18 сесії Богуславської районної ради

Сторінка 1 з 13

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60