Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 34 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

    Установлено, що у 34 річного жителя Богуславського району викрито на крадіжках речей домашнього вжитку з будинків громадян та на незаконному зберіганні за місцем свого проживання наркотичних засобів.

    Дії  обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст. 185, ч.1 ст.162, ч.2 ст.185 та ч.1 ст.309 КК України.

     Вироком Богуславського районного суду Київської області обвинуваченого засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                                                                                               В. Сєдов

 

ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА

БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

Україна, Київська область Богусласький район, місто Богуслав, вул Франка Івана, 4

09701

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

З метою підвищення якості та оперативності обслуговування громадян Пенсійний фонд України запровадив широкий спектр електронних послуг

Основою новітніх змін став модернізований Реєстр застрахованих осіб. На кожну застраховану особу (працівника, пенсіонера, отримувача соціальних допомог тощо) заведена персональна облікова картка, в якій накопичується інформація про заробітну плату, різні соціальні виплати, з яких сплачено страхові внески, страховий стаж, розмір пенсії тощо. Доступ до персональної облікової картки можна отримати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України:

http://portal.pfu.gov.ua

✅На зазначеному порталі користувач може легко контролювати ситуацію зі сплати роботодавцем єдиного соціального внеску й у разі виявлення порушень звернутися до нього для вирішення питання. Пенсіонери ж мають можливість щомісячно звіряти дані щодо суми пенсії, яку отримують, здійснювати контроль за зміною призначеної пенсії (із урахуванням надбавок, підвищень, доплат) тощо.

✅Також функціонує Кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

✅За потреби застраховані особи можуть звернутися із запитаннями або скаргами до фахівців Пенсійного фонду свого району або області й отримати відповідь на свою поштову або електронну адресу, замовити необхідні довідки й документи тощо.

✅Зі свого Особистого кабінету громадяни – користувачі вебпорталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати наступні електронні документи з QR-кодом з облікової картки РЗО:

• довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

• довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій;

• витяг із Реєстру застрахованих осіб;

• індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-7 та ОК-5);

• дані про трудовий та страховий стаж (Додаток 9);

• дані про нараховану заробітну плату (дохід, грошове забезпечення);

• дані про нараховану заробітну плату (дохід, грошове забезпечення) в межах максимальної величини, яка враховується для розрахунку всіх соціальних виплат;

• дані про особливі умови праці;

• повідомлення про відкриття персональної електронної облікової картки застрахованої особи.

Перелічені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби тощо.

Електронний документ з QR-кодом, підписаний кваліфікованим електронним підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органі Пенсійного фонду України.

У чому переваги вебпорталу?

1. Ним можна користуватися, не виходячи з дому.

2. Заощаджує час, який не потрібно витрачати на відвідування установ Фонду.

3. Мінімізує ймовірність помилок при наданні пенсійних послуг, адже всі процеси автоматизовані.

4. Має високий рівень захисту інформації.

5. Категорії на вебпорталі прості та доступні для сприйняття.

6. Вебпортал – це дистанційний, а отже, безпечний спосіб отримання пенсійних послуг з огляду на те, що небезпека захворювання на COVID-19 ще не минула.

Пенсійна служба Київщини вкотре закликає – будьте мобільними! Скористайтесь перевагами сучасних послуг Пенсійного Фонду України уже зараз та заздалегідь дбайте про своє майбутнє. Основою новітніх змін став модернізований Реєстр застрахованих осіб. На кожну застраховану особу (працівника, пенсіонера, отримувача соціальних допомог тощо) заведена персональна облікова картка, в якій накопичується інформація про заробітну плату, різні соціальні виплати, з яких сплачено страхові внески, страховий стаж, розмір пенсії тощо. Доступ до персональної облікової картки можна отримати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України:

https://portal.pfu.gov.ua/

 

Середа, 26 серпня 2020 10:24

Підсумки відкритого поіменного голосування по питаннях порядку денного позачергової 50 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

Середа, 19 серпня 2020 12:16

Про скликання позачергової 50 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 18 серпня 2020 року Богуслав № 32 /1.1.-10 а

Про скликання позачергової п'ятдесятої сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 5 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 14 Регламенту Богуславської районної ради VII зобов'язую:

1. Скликати позачергову п'ятдесяту сесію районної ради сьомого скликання 21 серпня 2020 року в м. Богуслав.

2. Встановити, що пленарне засідання позачергової п'ятдесятої сесії районної ради відбудеться 21.08.2020 р. об 10-й годині в адмінприміщенні районної ради за адресою: вулиця Франка Івана, 4 (ІІІ поверх, велика зала засідань).

3. Передбачити внесення на розгляд сесії ради питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № 532-45-VІІ «Про районний бюджет Богуславського району на 2020 рік»

2. Про затвердження Програми розвитку дитячо–юнацького хокею з шайбою в Богуславському районі на 2020–2021 роки

3. Про безоплатну передачу нежитлової будівлі із спільної власності територіальних громад Богуславського району у комунальну власність Миронівської міської об'єднаної територіальної громадив особі Миронівської міської ради

4.Про безоплатну передачу будівель, споруд, майна та бюджетної установи закладу освіти із спільної власності територіальних громад Богуславського району у комунальну власність Миронівської міської об'єднаної територіальної громадив особі Миронівської міської ради

5.Про внесення доповнень до Додатку рішення Богуславської районної ради від 20.04.2018 № 347-26-VII «Про надання дозволу відділу освіти Богуславської райдержадміністрації на передачу котелень навчальних закладів району ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» на період до закінчення опалювального сезону 2020-2021 року на праві господарського відання»

6.Про надання дозволу відділу культури Богуславської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини нежитлової будівлі Богуславського районного будинку культури Богуславській районній державній адміністрації

7. Про врегулювання трудових відносин з головним лікарем Богуславської центральної районної лікарні В. Шинкаренком

8.Про порушення клопотання перед Київською обласною радою щодо відзначення державною нагородою - орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Мисайлівського сільського голови М. Совенка

В порядку інформації:

- Про результати проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерцiйного підприємства Богуславської районної ради «Богуславська центральна районна лікарня»

Голова ради В.ЗАМИРАЙЛО

Про проведення відкритого обговорення проєкту інфвестиційної програми ПрАТ "Київобленерго" на 2021 рік

ЛИСТ КОР

УРЯД ВСТАНОВИВ АДРЕСНУ ДОПОМОГУ ДО ПЕНСІЙ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС

З 1 серпня 2020 року 461 утриманцю (по Київській області) з числа членів сімей осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, буде призначено адресну допомогу до пенсійної виплати.

Допомога буде виплачуватися тим родинам, яким пенсія у разі втрати годувальника обчислена згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" і розмір пенсій яких (з урахуванням всіх виплат установлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає 7800 грн.

У разі, якщо пенсія призначається на двох і більше утриманців, адресна допомога встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 грн. на кожного із зазначених членів сім'ї. При цьому, максимальний розмір пенсійної виплати не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (з 01.08.2020 -17120 грн.).

Приклад 1. Пенсія у разі втрати годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї, обчислена згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", до 01.08.2020 становила 5600 грн. Після перерахунку з 01.08.2020 розмір пенсійної виплати буде складати 7800 грн.

Приклад 2. Пенсія у разі втрати годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї, обчислена згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", до 01.08.2020 становила 5600 грн., в тому числі 419,44 грн. – надбавка до пенсії за особливі заслуги перед Україною. Після перерахунку з 01.08.2020 розмір пенсійної виплати буде складати 8219,44 грн. (7800 грн. +419,44 грн.)

Приклад 3. Пенсія у разі втрати годувальника на двох непрацездатних членів сім'ї, обчислена згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", до 01.08.2020 становила 7900 грн. (по 3950 грн. кожному члену сім"ї). Після перерахунку з 01.08.2020 розмір пенсійної виплати буде складати 12200 грн. (по 6100 грн. кожному члену сім'ї).

Приклад 4. Пенсія у разі втрати годувальника на трьох непрацездатних членів сім'ї, обчислена згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", до 01.08.2020 становила 10272 грн. (по 3424 грн. кожному члену сім"ї). Після перерахунку з 01.08.2020 розмір пенсійної виплати буде складати 17120 грн. (по 5706,67 грн. кожному члену сім"ї).

З текстом постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 р. № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» можна ознайомитись за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/.../pro-dodatkovij-socialnij-zahist-ok...

П'ятниця, 07 серпня 2020 12:23

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Богуславської районної ради "Богуславська центральна районна лікарня"

07.08.2020

Публікує протокол № 8 від 05.08.2020 р.

Протокол 8 конкурсна комісія

Четвер, 06 серпня 2020 14:46

КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ кандидатів на зайняття посади директора комунального некомерцiйного пiдприемства Боryславської районноi ради "Боryславська центральна районна лiкарня"

06.08.2020

відео можна перелянути запосиланням:  

https://youtu.be/ZMtiAZzbURI

 

Сторінка 1 з 10

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60