Середа, 13 грудня 2017 09:25

підсумки поіменного відритого голосування по питаннях порядку денного позачергової 23 сесії районної ради

Вівторок, 05 грудня 2017 13:22

День місцевого самоврядування в Україні

7 грудня, четвер

День місцевого самоврядування в Україні

 

 

 

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов'янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

15 жовтня 1985 року європейськими державами був схвалений міжнародний пакт, який іменується «Європейська хартія місцевого самоврядування». Цей пакт зіграв і продовжує грати виключно важливу роль у становленні і розвитку класичної моделі місцевого самоврядування як в старих, так і нових європейських демократіях.

Особливо важливе значення має Хартія для незалежної України, де інститут місцевого самоврядування був на 70 років заборонений і тепер його поновлення відбувається з величезними зусиллями і проблемами. 15 липня 1997 року Верховна Рада України ратифікувала Хартію, яка таким чином стала частиною національного законодавства.

Введення Дня місцевого самоврядування в Україні визначено Указом Президента від 25.11.2000 № 1250/2000. Саме 7 грудня 1990 року Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергової двадцять другої  сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

 

17 листопада 2017 року

  1.Про встановлення вартості харчування одного дітодня в дошкільних, загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Богуславського району

  

Доповідає:  Поліщук Оксана Василівна – начальник

відділу освіти райдержадміністрації

 

 

Вівторок, 28 листопада 2017 06:16

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території с. Дибинці та с.Бородані Богуславського району Київської області

 

"Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації –  генерального плану та плану зонування території с. Дибинці та с.Бородані Богуславського району Київської області"

 

               Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Дибинецька сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території  с. Дибинці та с.Бородані Богуславського району Київської області.

               Підстава для розроблення: рішення Дибинецької сільської ради від 10.11.2017  № 178-24-УІІ «Про розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) с. Дибинці та с.Бородані Богуславського району Київської області».

               Замовник: виконавчий комітет Дибинецької сільської ради.

                Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території с. Дибинці та с.Бородані у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населених пунктів.        

               Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Дибинецької сільської ради за адресою: 09700 вул.  с. Дибинці Богуславського р-ну.

               Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації.            Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

 

П'ятниця, 17 листопада 2017 12:27

Підсумки поіменного відкритого голосування 21 сесії Богуславської районної ради

1.                 Про внесення змін до рішення районної ради від 23.11.2015 № 01-01-УІІ «Про визнання повноважень депутатів  Богуславської районної ради сьомого скликання»

2. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей – мешканців Богуславського району та надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в зоні АТО на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.01.2017 №  178  - 14 -VІІ

3.Про внесення змін та доповнень до Програми  підтримки засобів масової інформації  Богуславського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.01.2017 № 177-14-УІІ

4.Про внесення доповнень до Програми організації харчування учнів та вихованців навчальних закладів Богуславського району на 2017 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 11.11.2016 № 154-10-УІІ

5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Богуславського району за  9 місяців 2017 року

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 № 161-12-УІІ «Про  районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

7.Про утворення  комунальної установи Богуславської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

8.Про надання згоди на безоплатну передачу з державної власності у власність територіальних громад Богуславського району Київської області нежитлових будівель

9.Про надання дозволу Богуславській центральній районній лікарні на передачу котелень  ТОВ «Богуславкомінвестсервіс»

10. Про надання дозволу КЗ «Богуславський районний ЦПМСД» на передачу котелень ТОВ «Богуславкомінвестсервіс»

11. Про надання дозволу відділу освіти Богуславської райдержадміністрації на передачу котелень навчальних закладів району ТОВ «Богуславкомінвестсервіс»

12. Про надання дозволу КП Богуславської районної ради «Богуславське районне торгівельне підприємство» на взяття на баланс нежилого приміщення колишньої аптеки  в с. Побережка Богуславського району Київської області

13. Про надання дозволу КП Богуславської районної ради «Богуславське районне торгівельне підприємство» на взяття на баланс нежилого приміщення колишньої аптеки  в с. Вільхівець Богуславського району Київської області

14. Про надання дозволу  КП «Богуславське районне торгівельне підприємство» на взяття на баланс нежитлової будівлі  колишньої котельні, яка знаходиться в м. Богуслав

15. Про затвердження переліку об'єктів майна спільної власності територіальних громад Богуславського району, які підлягають приватизації у 2017 році

16. Про внесення змін до складу конкурсної комісії по проведенню конкурсів на право оренди майна, що знаходиться в спільній власності територіальних громад Богуславського району

17.Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2015 № 15-01-УІІ «Про обрання голови та членів  постійної комісії Богуславської районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку, освіти, культури, молоді та спорту»

18. Про план роботи Богуславської районної ради сьомого скликання  на І півріччя  2018 року

Четвер, 16 листопада 2017 06:28

Проект порядку денного двадцять першої сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

Виконавчий апарат Богуславської районної ради інформує, що 17 листопада 2017 року о 10.00 в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання двадцять першої сесії Богуславської районної ради за наступним порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Богуславського району за  9 місяців 2017 року

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 № 161-12-УІІ «Про  районний бюджет Богуславського району на 2017 рік»

3. Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад Богуславського району

4. Про план роботи Богуславської районної ради сьомого скликання  на І півріччя  2018 року

та інші питання

 

                                                                                                         БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                                                                                                                           РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                                                                                               від  14 листопада  2017 року                                                         № 53/02-03 ­­

м. Богуслав

                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Про проведення перевірки, передбаченої  Законом України «Про очищення влади»

  Відповідно до  частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №1025-р, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою  статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 № 563:    

 1. Провести у виконавчому апараті Богуславської районної ради перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно  особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування згідно додатку, визначивши днем початку проведення перевірки 14 листопада  2017  року. 

 2. Визначити відповідальною за проведення перевірки  керуючу справами виконавчого апарату районної ради Джемесюк В.М.

 3. Керуючій справами виконавчого апарату районної ради Джемесюк В.М.  забезпечити:

- розміщення тексту цього розпорядження на офіційному веб-сайті Богуславської районної ради;

- ознайомлення  особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування, щодо якої здійснюється перевірка, із цим розпорядженням в день його прийняття.    

 4. Особі, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування та зазначена у додатку, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати:

4.1. у разі незастосування заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»: 

4.1.1. власноручно написану заяву про проведення перевірки, передбаченої  Законом, про те, що до них не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 № 563;

4.1.2. копії, засвідчені підписом посадової особи, на яку покладено виконання завдань щодо ведення кадрової роботи, і скріплені печаткою:

- сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації;

- документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (сторінки паспорта громадянина України – для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

- декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, складеної за формою, що встановлена Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- трудовї книжки.

4.2. у разі застосування заборон, передбачених частинами 3, 4 статті 1 Закону, – власноручно написану заяву про те, що до такої особи застосовується заборона, передбачена частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, та про згоду на оприлюднення відомостей щодо неї.

 5. Попередити  особу, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування про те, що неподання нею заяви, зазначеної у пункті 4 цього розпорядження, або повідомлення нею у заяві про застосування до неї заборони, визначеної частиною третьою або четвертою  статті 1 Закону, є підставою для  не призначення її на посаду.

 6. Керуючій справами виконавчого апарату районної ради Джемесюк В.М.   протягом трьох днів після надходження заяви щодо незастосування  до особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті районної ради інформацію про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

 7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                     В.М.Замирайло

 

ДОДАТОК

до розпорядження

голови районної ради

від  14.11.2017  № 53/02-03

 

 

Список

Осіб, які претендують на зайняття посади в органах місцевого самоврядування виконавчого апарату Богуславської районної ради, щодо яких здійснюється перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою  статті 1 Закону України «Про очищення влади»

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Підпис про ознайомлення

Гогуля Галина Віталіївна

-

головний спеціаліст з питань діловодства

 

 

 

  

Заступник голови районної ради                                    А.Л.Резніченко


 

 

 


 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ПІДТРИМАНО

рішенням  Богуславської районної ради Київської області

від   10.10.2017   № 273 -20-VII

Звернення

«Асоціації деревообробників Київщини»  до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної ради щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств


Ми, «Асоціація деревообробників Київщини» обурені схваленою Урядом 04 липня 2017 року пропозицією Мінекономрозвитку щодо поводження з державними підприємствами, які знаходяться у підпорядкуванні центральних органів влади, яке передбачає передавання у концесію (право тимчасового використання приватними суб'єктами господарювання) 359-ти об'єктів державної власності, 333 з них  - державні лісові господарства.

Таку політику Уряду вважаємо неприйнятною, такою, що несе  всі ознаки знищення малого та середнього бізнесу, та порушую наші Конституційні права, адже статтею 42 Конституції України Державою гарантовано захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускається зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція, а передання лісових ресурсів у концесію призведе до утворення монополій у лісовій галузі.

За три роки існування нашої Асоціації ми не почули жодної пропозиції Президента, Уряду. Верховної Ради України щодо поліпшення умов ведення підприємницької діяльності у деревообробництві та розвитку лісового господарства у цілому. Натомість умови в яких ми знаходимося останні роки дедалі тільки погіршуються. Великі підприємства викуповують все більші об'єми сировини на тендерних торгах, штучно підвищуючи ціни до меж, які є непід'ємними для малого та середнього бізнесу. Місцевий деревообробник таким чином залишається без сировини для виробництва та розраховує лише на мізерні залишки. Три роки ми оббиваємо пороги різних державних органів у тому числі й Агенції лісового господарства з проханням про допомогу. Нами були напрацьовані документи та  пропозиції, але вони були повністю проігноровані. Міністерству економічного розвитку й торгівлі варто було б, насамперед, зосередитися на спрощенні ведення бізнесу та запропонувати стратегію розвитку лісового господарства. Нормативні акти про порядок реалізації деревини, про державну лісову охорону, які вже напрацьовано, а не вносити антинародні, необдумані рішення. Які призведуть до обурення суспільства, яке вже й без того знаходиться на межі.

Стан таких справ, а особливо після прийняття Урядом такого рішення про передання у концесію лісових господарств чітко доводить про наміри знищити малий та середній бізнес задіяний у лісовій галузі.

Шановні депутати, можновладці! Вимагаємо від Вас задіяти всі можливі сили, щоб не допустити передавання у концесію лісових господарств та запропонувати малому та середньому бізнесу лісової галузі шляхи виходу з економічної кризи, яка склалася через відсутність гарантованого об'єму сировини для переробки. У вигляді квот для малого та середнього бізнесу.

Президент «Асоціації деревообробників Київщини»                           О.В.Ілюшенко

Сторінка 1 з 14

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60