БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про схвалення звернення депутатів Богуславської районної ради Київської області до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами і боротьби із корупцією, Богуславська районна рада

в и р і ш и л а:

1.Схвалити звернення депутатів Богуславської районної ради Київської області до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення (додається).

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду

3.Оприлюднити текст цього звернення на офіційному сайті Богуславської районної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами і боротьби із корупцією.

Голова ради В.М.Замирайло

м. Богуслав

14 листопада 2018року

№ 404 -33 - VІІ

Схвалено

рішенням Богуславської районної ради

від 14.11.2018 № 304 -33-VII

Звернення

депутатів Богуславської районної ради Київської області до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про неминучість підвищення ціни на газ для населення з початком опалювального сезону. Традиційно Голова Уряду аргументував такі дії виконанням вимог МВФ для виділення чергового кредитного траншу. Насправді ж МВФ вимагає лише збалансувати економіку, привести до оптимальних показників дефіцит державного бюджету та боргових зобов'язань.

Ми, депутати Богуславської районної ради, вважаємо підняття ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів. Більше того, переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичної.

«Укргазвидобування» та приватні компанії видобувають з українських надр понад 20 млрд. кубометрів газу. У той же час населення України споживає 17 млрд. кубометрів. Україна має чудові перспективи нарощувати видобуток власного газу видобуваючи не тільки поверхневий газ, а й горизонтальний та газ на великих глибинах, який залишається недоторканим. Цим газом Україна могла б покривати усі свої потреби та продавати його на експорт.

Поважне експертне середовище зазначає, що об'єктивна вартість українського газу – від 1500 до 2000 грн за тисячу кубометрів. Навіть чинна для українців ціна (6957 грн за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 рази більше за оголошену експертами. Відтак, яке економічне обґрунтування дозволяє уряду заявляти про чергове підвищення ціни на газ для населення?

Крім того, аналіз поточної ситуації в Україні засвідчує випередження зростання тарифів над зростанням доходів населення. Останні протягом 3 років зросли щонайменше у 5 разів.

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Президента України та Кабінету Міністрів України упередити будь-які дії щодо безпідставного підвищення ціни на газ населення.

Натомість пропонуємо низку заходів, які дозволять вивести країну із енергетичної кризи, а не провадити антинародну тарифну політику.

1. Розвиток альтернативної енергетики (дизпаливо з вугілля, біопаливо, вітрова, сонячна та гідроелектроенергія). Ліквідувати всі штучні обмеження та фінансові бар'єри для підприємницького середовища, територіальних громад та громадян щодо розвитку та використання альтернативних джерел енергії. Вдосконалити системи пільг для енергоощадних технологій. Запровадити енергоощадні технології на державних та комунальних об'єктах. Вдосконалити систему пільгового кредитування проектів із покращення енергоефективності як для малого й середнього бізнесу, так і для домогосподарств.

2. Провести енергоаудит, повну інвентаризацію видобутку та виробництва усіх видів енергоносіїв, встановити реальних власників, наявність та законність отриманих ліцензій підприємств вугле-, газо- і нафтовидобутку.

3. Надавати населенню природний газ та електроенергію за собівартістю. Встановити по всій країні лічильники тепла та комунальних послуг.

4. Диверсифікувати імпортні джерела енергоносіїв – не більше ніж 30% від однієї держави-постачальника. Запровадити та розвивати спеціальні торговельні програми (наприклад, проект «Карбамід в обмін на скраплений газ»). Не допустити повернення монополії іноземних енергетичних компаній на українському ринку.

5. Запровадити прозорі тендери на закупівлю обладнання для державних енергетичних підприємств. Запровадити жорсткий державний контроль за обсягом видобутку, формуванням собівартості видобутку, розподілом і постачанням вуглеводнів та ціноутворенням в енергетиці.

6. Збільшити видобуток власних газу, нафти та вугілля. Розвивати поглиблену переробку видобутих енергоносіїв. Встановлювати квоти на експорт видобутих вуглеводнів з території України залежно від їхньої ціни на внутрішньому та світовому ринках, а також залежно від обсягу споживання на внутрішньому ринку.

7. Домогтися продажу іноземного газу європейським споживачам на східному, а не на західному кордоні України.

8. Відновити видобуток газу і нафти на шельфі Чорного моря.

9. Встановити державну монополію на розробку та видобування паливних корисних копалин, дорогоцінних природних органічних сполук, мінералів тощо.


БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про підтримку звернення депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка А.В. до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення

Розглянувши звернення депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка А.В. до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, керуючись при цьому частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами і боротьби із корупцією, Богуславська районна рада

в и р і ш и л а:

1. Підтримати звернення депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка Анатолія Васильовича до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, що додається.

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3.Оприлюднити текст цього звернення на офіційному сайті Богуславської районної ради.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами і боротьби із корупцією.

Голова ради В.М.Замирайло

м. Богуслав

14 листопада 2018року

№ 403 - 33 - VІІ

Підтримано

рішенням районної ради

від14.11.2018 № 403 -33-УІІ

ЗВЕРНЕННЯ

депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка А.В. до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що рішенням уряду від 19 жовтня 2018 року було прийнято рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення на 23%.

За рішенням Уряду з 1 листопада поточного року ціна газу для населення складатиме 8550 грн за тисячу кубометрів.

Традиційно Голова Уряду аргументував такі дії виконанням вимог МВФ для виділення чергового кредитного траншу. Крим того, було наголошено, що раніше Урядом під це зобов'язання, були взяті багатомільярдні кредити, які збільшили загальний обсяг державного боргу на майже 50 млрд дол. І наразі настає період виплати значної частини цього боргу. Аби зробити це, Україні потрібно знайти прийнятні фінансові інструменти. Співпраця з МВФ – один з таких інструментів. Але активізувати її можна лише при умові виконання зобов'язання щодо ціни на газ для населення.

Тобто, Уряд черговий раз замість вчинення дій щодо розвитку економіки та підтримки бізнесу в країні та подолання корупції вчергове намагається залізти в кишеню звичайних громадян та саме за їх рахунок вирішити питання погашення багатомільярдних кредитів, отриманих ним же та «освоєних» друзями президента.

Насправді ж МВФ вимагає лише збалансувати економіку, привести до оптимальних показників дефіцит державного бюджету та боргових зобов'язань.

Ми, депутати Богуславської районної ради, вважаємо рішення Уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя. Більше того, переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичну.

«Укргазвидобування» та приватні компанії видобувають з українських надр понад 20 млрд кубометрів газу. У той же час населення України споживає 17 млрд кубометрів. Україна має чудові перспективи нарощувати видобуток власного газу видобуваючи не тільки поверхневий газ, а й горизонтальний та газ на великих глибинах, який залишається недоторканим. Цим газом Україна могла б покривати усі свої потреби та продавати його на експорт.

Поважне експертне середовище зазначає, що об'єктивна вартість українського газу – від 1500 до 2000 грн за тисячу кубометрів. Навіть існуюча до 19 жовтня 2018 року ціна для українців (6957 грн за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 рази більше за оголошену експертами. Відтак, яке економічне обґрунтування дозволило уряду вчергове підвищити ціни на газ для населення?

Крім того, аналіз поточної ситуації в Україні засвідчує випередження зростання тарифів над зростанням доходів населення. Останні протягом 3 років зросли щонайменше у 5 разів при тому, що за даними Держслужби статистики України у 2015 році номінальна заробітна плата українця зросла на 20,5% проти 2014 року, а реальна – зменшилась на 20,2%. Протягом 2017 року реальна зарплата збільшилась на 19% у порівнянні з 2016 роком (довідково: 2016 рік до 2015 року – 9%).

Паралельно з цим ще скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки. Скасовуються субсидії, навіть якщо одна людина з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І це масове скасування субсидій – це ще один удар по українцях.

І саме тому, ми депутатів всіх рівнів, в такій тяжкій ситуації зобов'язані стати на захист людей, що нас обирали та звернутися до Президента України з вимогою скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення тарифів на газ та на тепло.

У відповідності до п.15 ст.106 Конституції України Президент України зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності.

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Президента України виконати конституційний обов'язок перед власними громадянами і зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної Постанови Кабінету Міністрів України.

 

 

Яким є мінімальний розмір аліментів та як його отримати?

З прийняттям другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Що робити, якщо один із батьків сплачує аліменти у сумі меншій, ніж встановлено законом?

Слід наголосити, що в такому випадку існує 2 шляхи:

• якщо розмір аліментів встановлено у твердій грошовій (фіксованій) сумі – то для його підвищення необхідно буде звернутися до суду;

Суд, у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів, може присудити розмір аліментів, що дорівнює прожитковому мінімуму - 1559 грн. для дитини до 6 років, 1944 грн. для дітей від 6 до 18 років.

• якщо ж у резолютивній частині рішення суду вказано, наприклад: стягувати аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму, то до суду звертатися не потрібно: виконавець самостійно робить перерахунок суми аліментів. З 28 серпня мінімальний гарантований розмір аліментів: для дітей до 6 років - 779, 50 коп.; для дітей від 6 до 18 років - 972 гривні.

Оголошення

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», 16 листопада 2018 року з 10 год. 00 хв. по 12 год. 00 хв. у приміщенні Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Богуслав, вул. Франка, 12-А відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Голинським Ярославом Олеговичем в режимі відеоконференції.

Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.

За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04561) 5-13-43.

З повагою

Начальник Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

молодший радник юстиції В. Ковальський

Середа, 14 листопада 2018 09:43

Виконавчий апарат Богуславської районної ради інформує

БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії з нетрадиційних видів палива для І, II та III груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання»

Розглянувши клопотання комунального підприємства КП «Богуславтепловодопостачання» про встановлення тарифів на послуги з виробництва теплової енергії із використанням нетрадиційних видів палива для І, ІІ та ІІІ груп споживачів, керуючись статтею 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання», пунктом 37 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 1.10.2015 № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)», від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи при цьому висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та комунальної власності, Богуславська районна рада

в и р і ш и л а :

1. Встановити для КП «Богуславтепловодопостачання» тарифи на послуги з виробництва теплової енергії із використанням нетрадиційних видів палива для першої, другої та третьої груп споживачів, а саме:

1.1. Для першої групи споживачів за 1 (населення) Гкал, з використанням нетрадиційних видів палива у яких встановлені прилади обліку теплової енергії – 2160,90 грн. з ПДВ, в т.ч.

- виробництво теплової енергії 1663,80 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- транспортування теплової енергії 470,00 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- постачання теплової енергії 27,10 грн. з ПДВ за 1 Гкал,

за опалення 1 кв. м. загальної площі для споживачів, у яких відсутні прилади обліку теплої енергії – 37,44 грн. з ПДВ (опалювальний сезон – 27,04 грн., літній період – 10,40 грн.)

в опалювальний сезон:

- виробництво теплової енергії 20,60 грн. з ПДВ за 1кв.м

- транспортування теплової енергії 6,09 грн. з ПДВ за 1кв.м

- постачання теплової енергії 0,35 грн. з ПДВ за 1кв. м

в літній період:

- виробництво теплової енергії 7,92 грн. з ПДВ за 1кв.м

- транспортування теплової енергії 2,36 грн. з ПДВ за 1кв.м

- постачання теплової енергії 0,12 грн. з ПДВ за 1кв.

1.2. Для другої та третьої груп споживачів(бюджетних установ, організацій та інших комерційних споживачів) з використанням нетрадиційних видів палива) за 1 Гкал, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії:

- виробництво теплової енергії 1742,10 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- транспортування теплової енергії 470,00 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- постачання теплової енергії 27,10 грн. з ПДВ за 1 Гкал,

Загальний тариф з трьома складовими 2239,20 грн. за 1 Гкал грн., в т.ч. ПДВ.

2. Вважати рішення районної ради від 16.02. 2018 року №319-25–VIІ «Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії з нетрадиційних видів палива для І, II та III груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання» таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та комунальної власності.

Голова ради В.М.Замирайло

м. Богуслав

14 листопада 2018 року

№ 402 -33-VIІ

 

БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу для І,ІІ і ІII груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання»

Розглянувши клопотання комунального підприємства КП «Богуславтепловодопостачання» про встановлення тарифів на послуги з виробництва теплової енергії з використанням природного газу для І, ІІ та ІІІ груп споживачів, керуючись статтею 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання», пунктом 37 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу", від 1.10.2015 № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)», від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи при цьому висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та комунальної власності, Богуславська районна рада

в и р і ш и л а :

1. Встановити для КП «Богуславтепловодопостачання» тарифи на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу, а саме:

1.1. Для першої групи споживачів за 1 Гкал, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії – 2401, 00 грн. з ПДВ, в т.ч.

- виробництво теплової енергії 1828,90 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- транспортування теплової енергії 545,00 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- постачання теплової енергії 27,10 грн. з ПДВ за 1 Гкал,

за опалення 1 кв. м. загальної площі для споживачів, у яких відсутні прилади обліку теплої енергії – 41,60 грн. з ПДВ (опалювальний сезон – 31,20 грн., літній період – 10,40 грн.)

в опалювальний сезон:

- виробництво теплової енергії 23,77 грн. з ПДВ за 1кв.м

- транспортування теплової енергії 7,08 грн. з ПДВ за 1кв.м

- постачання теплової енергії 0,35 грн. з ПДВ за 1кв. м

в літній період:

- виробництво теплової енергії 7,92 грн. з ПДВ за 1кв.м

- транспортування теплової енергії 2,36 грн. з ПДВ за 1кв.м

- постачання теплової енергії 0,12 грн. з ПДВ за 1кв.

1.2. Для другої та третьої груп споживачів за 1 Гкал, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії :

- виробництво теплової енергії 1915,90 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- транспортування теплової енергії 545,00 грн. з ПДВ за 1 Гкал

- постачання теплової енергії 27,10 грн. з ПДВ за 1 Гкал,

Загальний тариф з трьома складовими 2488,00 грн. за 1 Гкал грн., в т.ч. ПДВ

2. Вважати рішення районної ради від 16.02.2018 № 318-25-VIІ «Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу для І,ІІ і ІII груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання» такими, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та комунальної власності.

Голова ради В.М.Замирайло

м. Богуслав

14 листопада 2018 року

№ 401 -33-VIІ

Середа, 14 листопада 2018 09:38

Підсумки поіменного відкритого голосування позачергової 33 сесії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання позачергової тридцять третьої сесії

Богуславської районної ради сьомого скликання

14 листопада 2018 року

1Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу для І,ІІ і ІII груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання»

Доповідає:Олексієнко Олег Миколайович – виконуючий обов'язки директора КП «Богуславтепловодопостачання»

2.Про встановлення для КП «Богуславтепловодопостачання» тарифів на послуги з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних джерел енергії, її транспортування і постачання для І, ІІ та ІІІ груп споживачів

Доповідає:Олексієнко Олег Миколайович – виконуючий обов'язки директора КП «Богуславтепловодопостачання»

3.Про підтримку звернень депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка А.В. до Президента України, Прем'єр міністра України, Голови Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії

Доповідає:Гузієнко Анатолій Васильович – депутат Богуславської районної ради сьомого скликання

4.Про підтримку звернення депутата Богуславської районної ради Київської області Гузієнка А.В. до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення

Доповідає: Гузієнко Анатолій Васильович – депутат Богуславської районної ради сьомого скликання

5.Про підтримку звернення депутатської фракції ВО «СВОБОДА» Богуславської районної ради Київської області до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення

Доповідає: Поліщук Світлана Борисівна – уповноважена депутатської фракції ВО «СВОБОДА» Богуславської районної ради Київської області

 

 

 

 

https://drive.google.com/open?id=1ec_9yRDP45iFmokCTUXlceLA1dFPX685

Прострочення сплати аліментів обійшлося мешканцям Київщини у понад чверть мільйона гривень

Лише за два місяці на користь дітей Київщини стягнуто понад чверть мільйона гривень штрафних санкцій з неплатників аліментів.

Зокрема, в межах 7-ми виконавчих проваджень протягом вересня-жовтня державні виконавці області стягнули з боржників, які не платять аліменти своїм дітям понад рік, 278 тисяч гривень. Слід підкреслити, що це – не сам борг, а сума штрафів, яка нараховується за тривале прострочення виплат.

Так, згідно з останніми законодавчими новаціями, що вступили в дію наприкінці літа – на початку осені цього року, несплата аліментів протягом одного року автоматично збільшує суму боргу на 20%, протягом 2-х років - на 30% і на 50%, якщо аліменти не сплачуються 3 роки.

Зважаючи на це, Головне територіальне управління юстиції у Київській області рекомендує батькам сплачувати аліменти добровільно та вчасно!

Середа, 07 листопада 2018 11:29

КП "Богуславтепловодопостачання" повідомляє

 

Повідомлення комунального підприємства Богуславської районної ради «Богуславтепловодопостачання» про зміну тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу та нетрадиційних джерел енергії по першій, другій та третій групі споживачів.

КП «Богуславтепловодопостачання» планує здійснити зміну тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу та альтернативних джерел енергії по першій, другій та третій групі споживачів:

Тариф на теплопостачання з використанням природного газу для населення.

Плановий тариф на теплопостачання з використанням природного газу для першої групи порівняно з діючим тарифом (затвердженим рішенням сесії Богуславської районної ради від 16.02.2018 № 319-25-VII) зріс на 30 % і складає 2401,00 грн. з урахуванням ПДВ за 1 Гкал ( діючий – 1847,30 грн. за 1 Гкал) для споживачів з приладами обліку теплової енергії. Вартість 1 кв.м зросла на 22 % і складає 41,60 грн. з урахуванням ПДВ за 1 кв.м ( діючий – 34.12 грн. за 1 кв.м для споживачів без приладів обліку теплової енергії.

На зміну тарифу вплинули такі фактори:

• збільшення вартості природного газу на 23.7% та становить 8361,85 грн. 1 тис. куб. м з урахуванням ПДВ;

• змінився план виробництва теплової енергії в сторону зменшення;

• зменшилась на 3% опалювальна площа населення з систематичними відключеннями;

• ціна електроенергії зросла на 3% за 1 кВт/год;

• ПММ зросла на 40%;

• вартість водопостачання з серпня 2018 року зросла на 12% за 1 куб. м та на водовідведення на 24% за 1 куб м.

Тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу по другій та третій групах для споживачів КП «Богуславтепловодопостачання».

Розрахований тариф на теплопостачання з використанням природного газу для другої та третьої групи в порівнянні з діючим тарифом зріс на 6 % і складає 2488 грн. з урахуванням ПДВ за 1 Гкал ( діючий – 2344,72 грн. за 1 Гкал).

Ціна на газ для бюджетних організацій зменшилась на 20% та становить 8361,65 грн. 1 тис. куб. м з урахуванням ПДВ. Але інші фактори збільшились:

• зменшився план виробництва теплової енергії на 30%; -

• ціна електроенергії зросла на 3% за 1 кВт/год;

• ПММ зросла на 40%;

• вартість водопостачання з серпня 2018 року зросла на 12% за 1 куб. м та на водовідведення на 24% за 1 куб м.

Тариф на теплопостачання з використанням альтернативних джерел енергії для населення.

Плановий тариф на теплопостачання з використанням альтернативних джерел енергії для першої групи порівняно з діючим тарифом ( затвердженим рішенням сесії Богуславської районної ради від 16.02.2018 № 319-25- VII) зріс на 30% і складає 2160,90 грн. з урахуванням ПДВ за 1 Гкал ( діючий – 1662,57 грн. за 1 Гкал) для споживачів з приладами обліку теплової енергії. Віртість 1 кв.м зросла на 22% і складає 37,44 грн. з урахуванням ПДВ за 1 кв.м ( діючий – 30,70 грн. за 1 кв.м для споживачів без приладів обліку теплової енергії.)

На зміну тарифу вплинули такі фактори:

• Вартість альтернативного палива зросла на 25%;

• Ціна електроенергії зросла на 3% за 1 кВт/год;

• ПММ зросла на 40%;

• Вартість водопостачання з серпня 2018р. зросла на 12% за 1 куб.м та на водопостачання на 24% за 1 куб.м.

Тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії по другій та третій групах для споживачів КП «Богуславтепловодопостачання».

Розрахований тариф на теплопостачання з використанням альтернативних джерел енергії по другій та третій групіах споживачів в порівнянні з діючим тарифом зріс на 7 % і складає 2239,20 грн. з урахуванням ПДВ за 1 Гкал ( діючий – 2084,25 грн. за 1 Гкал).

На зміну тарифу вплинули такі фактори:

• Вартість біопалива зросла на 25%;

• ціна електроенергії зросла на 3% за 1 кВт/год;

• ПММ зросла на 40%;

• вартість водопостачання з серпня 2018 року зросла на 12% за 1 куб. м та на водовідведення на 24% за 1 куб м.

Розрахунки проведено на основі діючих норм, нормативів, розроблених та затверджених планів виробництва теплової енергії з використанням природного газу, планів витрат палива, електроенергії, та води, питомих норм витрат електричної енергії та палива котельнями підприємства.

Тарифи сформовано у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня публікації за адресами:

 

Комунальне підприємство Богуславської районної ради

«Богуславтепловодопостачання»

Адреса:09700, Київська обл., Богуслав, вул.Польова 46-а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В. о. директора КП

«Богуславтепловодопостачання» О.М.Олексієнко

                                                                                                          СБУ викрила українського громадського діяча на співпраці з ФСБ РФ

15:21, 22-10-2018

Співробітники Служби безпеки України викрили українського громадського діяча на співпраці з ФСБ Росії. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління СБУ у Києві та області Олег Валендюк. Сьогодні зловмисника взято під варту у залі судового засідання.На початку вересня 2018 року до СБ України звернувся громадянин РФ, власник низки комерційних структур, який тимчасово знаходиться в Україні та постійно проживає у Канаді, із заявою про здирництво та шахрайство стосовно нього.

Комерсант повідомив правоохоронцям, що під час перебування у Києві до нього майже одночасно надійшло кілька пропозицій від посередників, які нібито представляли високопосадовців правоохоронних органів РФ, зокрема ФСБ, СЗР, Генеральну прокуратуру Росії. «Двоє російських громадян запропонували свої «послуги» із вирішення питання про закриття кримінальної справи проти нього та його батьків на території РФ та не оголошення у розшук по лінії Інтерполу», ‒ підкреслив Олег Валендюк.

У межах кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували факти надходження до заявника пропозицій щодо вирішення «проблем з правоохоронними органами РФ» від двох громадян Росії та громадянина України. Громадяни РФ, зокрема, пропонували передати їм значні кошти для високопосадовців із російських правоохоронних органів. Серед названих осіб – міністр внутрішніх справ РФ Колокольцев, його заступник Романов, заступник начальника слідчого управління ГУ МВС РФ по місту Москва Агаф'єва, а також керівництво Служби зовнішньої розвідки РФ. Запропонована ціна вирішення питання коливалась від п'ятисот тисяч до одного мільйона ста тисяч євро.

Співробітники СБ України встановили, що у Києві бізнесмен провів зустріч з українським громадським діячем. Він також запропонував комерсанту свої послуги з посередництва у вирішенні проблем із законом за винагороду в один мільйон євро. До «врегулювання» питання зловмисник обіцяв залучити Генерального прокурора РФ Чайку, скориставшись посередництвом сина екс-Генерального прокурора України Артема Пшонки. Під час досудового розслідування, яке проводилось слідчим відділом Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, правоохоронці отримали інформацію про факт вербування ФСБ РФ цього українського громадського діяча. Оперативники спецслужби з'ясували, що у 2014 році під час проведення акції під назвою «Марш миру» у Москві українського громадянина було затримано співробітниками поліції та поміщено на п'ять діб до ізолятора тимчасового утримання. Потім він був доставлений до Управління ФСБ РФ у м. Москва, де погодився на співпрацю у сприянні російським спецслужбам у проведенні підривної діяльності проти України. Співробітники СБУ встановили, що за завданням кураторів з ФСБ громадський діяч мав створити та розвивати політичну партію як інструмент просування зовнішньополітичних інтересів РФ та дестабілізації ситуації в Україні. «За задумом ФСБ ця структура мала взяти участь у виборах і лобіювати та відстоювати в українському парламенті інтереси Росії, перешкоджати вступу України до ЄС та НАТО, піднімати питання про надання російській мові статусу державної мови в нашій країні», ‒ наголосив Олег Валендюк. Викриття зловмисників проводилось СБУ у взаємодії з Головним управлінням розвідки МО України. На початку жовтня 2018 року правоохоронці затримали громадського діяча та двох російських громадян у Києві під час спроби отримати гроші від бізнесмена. Наразі обом підозрюваним громадянам РФ повідомлено про підозру у вчиненні закінченого замаху на шахрайство в особливо великих розмірах, тобто за ч. 2 ст. 15 та ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Їм обрано запобіжні заходи – тримання під вартою із можливістю внесення застави. Один із них також обґрунтовано підозрюється у вчиненні шпигунства на користь Служби зовнішньої розвідки РФ, тобто у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 114 КК України. Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Громадянину України повідомлено про підозру в скоєнні злочинів передбачених ч 1 ст. 111, ч. 2 ст. 15 та ч. 4 ст. 190 ККУ. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 528,6 тисяч гривень. Прокурором столичної прокуратури подано апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду м. Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Прокуратура наполягає на обранні безальтернативного запобіжного заходу для підозрюваного. Апеляційна скарга обґрунтована матеріалами кримінального провадження та матеріалами негласних розшукових слідчих дій, у тому числі оприлюдненими за постановою слідчого про надання дозволу про розголошення матеріалів слідства. Вказані матеріали підтверджують обґрунтованість підозри та є підставою для обрання підозрюваному безальтернативного запобіжного заходу. «Особі підозрюваній у злочині передбаченому ст. 111 ККУ кримінально-процесуальним законодавством виключена можливість призначення застави», ‒ зазначив Олег Валендюк. 22 жовтня 2018 року, Апеляційний суд м.Києва скасував рішення Печерського районного суду м. Києва, яким громадянину України було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 528 600 гривень та виніс нову ухвалу, якою обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове слідство


Матеріал копійовано з  офіційного веб-сайту Служби безпеки України.

ПОСИЛАННЯ: https://ssu.gov.ua

 

 

Богуслав новини 12 10 2018. Меморіальна дошка ГЕТЬМАНУ ДОРОШЕНКУ

https://www.youtube.com/attribution_link?a=D4MsLqvK5bY&;u=%2Fwat

 

 

 

Рішення 32 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання

1. Про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року на території Богуславського району Київської області

2. Про укладання Додаткової угоди № 4 до Договору оперативного лізингу між Богуславською районною радою, ТОВ ТД «Богуславська сільгосптехніка» та КП «Богуславтепловодопостачання» від 12.02.2015 №1

3.Про встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу для І,ІІ і ІII груп споживачів для КП «Богуславтепловодопостачання»

4.Про встановлення для КП «Богуславтепловодопостачання» тарифів на послуги з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних джерел енергії, її транспортування і постачання для ІІ та ІІІ груп споживачів

5.Про затвердження розпоряджень голови Богуславської районної ради

6. Про умови оплати праці голови Богуславської районної ради у 2019 році

7.Про умови оплати праці заступника голови Богуславської районної ради у 2019 році

8.Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 297-24-УІІ «Про районний бюджет Богуславського району на 2018 рік»

9. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Богуславської районної ради «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік

10.Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки в Богуславському районі на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2017 № 298-24-УІІ

11.Про внесення змін до Програми «Цукровий діабет» у Богуславському районі на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.02.2018 № 322-25-УІІ

12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Богуславського району Київської області

13.Про надання дозволу Гетьманському фонду Петра Дорошенка на встановлення меморіальної дошки гетьману Правобережної України Петру Дорофійовичу Дорошенку на фасаді приміщення комунального закладу «Музей історії Богуславщини» Богуславської районної ради

14.Про надання дозволу відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Богуславської спеціалізованої школи №1 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів ГО «Дитяча спортивна організація «Фантазірки»

15. Про надання дозволу комунальному закладу «Музей історії Богуславщини» Богуславської районної ради на облаштування вбиральні в підсобній будівлі

16.Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Богуславського району, які підлягають приватизації у 2018 році

17. Про внесення доповнень до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад Богуславського району, які в 2018 році передаються в оренду на конкурсній основі, затвердженого рішенням районної ради від 16.02.2018 р. № 325 - 25 – VІІ

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за зверненням Симоненка В.В.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за зверненням Коваленка В.М.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за зверненням Яскір Т.М.

Сторінка 1 з 2

Пошук по сайту

Важливі анонси

No events

ban pr uk

ban vr uk

urad portal 180x60

ukrinform 150x60

4

uk 180x60